Magda Netkowska - Twoja Stylistka Osobista | Historia Osobista.
Poznaj historię Magdy - stylistki osobistej. Znajdziesz tu podsumowanie najważniejszych wydarzeń z życia Magdy i powody, dla których pracuje z kobietami.
stylistka osobista, analiza kolorystyczna, styl
15391
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15391,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Cześć!

Wiesz już, że nazywam się Magda, jestem stylistką osobistą i chcę pomóc Ci być najlepiej ubraną wersją samej siebie! A oto kilka faktów z mojego życia, które pozwolą Ci poznać mnie bliżej:

Sporą część dorosłego życia poświęciłam na ucieczki. Rozwiązania problemów szukałam w ciągłych przeprowadzkach, które miały dać mi upragnione szczęście. Zmieniałam kraje, pracowałam w różnych miejscach (w żadnej pracy nie byłam szczęśliwa i nie czułam się sobą), poznawałam nowych ludzi, a mimo wszystko czułam pustkę.

Nie dość, że uciekałam, to jeszcze nie wierzyłam w siebie. Żyłam w przekonaniu, że mój sukces jest możliwy tylko dzięki innym. Bardzo szybko poczułam w życiu potrzebę pomagania, ale mój brak wiary w siebie skutecznie powstrzymywał mnie przed działaniem.

Nadszedł w końcu dzień, w którym zrozumiałam, że muszę diametralnie zmienić moje życie. Zdiagnozowano u mnie stany lękowe i podjęłam leczenie. Powoli zaczęłam odzyskiwać moje życie, a z czasem uwierzyłam w siebie i swoje marzenia.

Rozpoczęłam nowy etap w życiu. Zrozumiałam, że moja historia może pomóc innym kobietom. Zdecydowałam się połączyć miłość do kolorów i emocji z modą. Posiadam certyfikat stylistki osobistej i jestem ekspertem koloru. Umiejętności zdobyłam między innymi w Szkole Stylu w Los Angeles.

Jako stylistka osobista podchodzę do mody bardziej emocjonalnie. Moim marzeniem jest, żeby kobiety wyrażały siebie, a to jest możliwe dzięki autentycznemu stylowi. Nie do końca zależy mi na pogoni za trendami.

Kolor to moja SuperMOC. Moja przygoda z kolorem zaczęła się wiele lat temu. Przyznaję, że początki były bardziej intuicyjne niż świadome. Wcześniej nie rozumiałam, że kolor jest nie tylko odbiciem światła, ale też konkretną emocją. Dzień, w którym odpakowałam mój zestaw do analizy kolorystycznej, zostanie w mojej pamięci na zawsze.

Stałam się głosem, którego nie było, kiedy ja potrzebowałam pomocy.

Chcę, żebyś była silna.

Chcę, żebyś była pewna siebie.

Chcę, żebyś była szczęśliwa.

Chcę, żebyś czuła się piękna.

Chcę, żebyś była najlepiej ubraną wersją samej siebie.