Cześć!

Miło jest gościć Ciebie tutaj.

 Nazywam się Magda i jestem przykładem na to, że można przejść kompletną transformację i odnaleźć w życiu szczęście. Zaczynałam z poziomu lęku i zwątpienia, żeby z czasem w pełni zaufać własnej intuicji i umiejętnościom. Nie mam wątpliwości, że kolory odegrały kluczową rolę w mojej transformacji.

Widzę człowieka w jego czystej postaci. W jego naturze. W jego szczęściu.

Moja przemiana ma swój początek w 2018 roku. Zostałam zdiagnozowana ze stanami lękowymi i wiedziałam, że muszę zmienić swoje życie. Diagnoza spowodowała, że po raz pierwszy w życiu zaczęłam działać. Zrezygnowałam z pracy, wycofałam się z życia towarzyskiego i rozpoczęłam proces poznawania siebie. Podjęłam terapię, dzięki której odkryłam wyjątkową umiejętność łączenia kolorów i emocji, a także głęboko wykształcony poziom empatii. Kolory pomogły mi poznać i poczuć emocje, których wcześniej nie potrafiłam odczuwać. Wtedy wiedziałam już, że moja droga zawodowa będzie ściśle połączona z kolorami i pomaganiu innym. Potrzeba pomocy była ze mną od zawsze. 

 Poszukiwanie siebie było procesem, podczas którego doświadczałam przeróżnych wizji tego, w jaki sposób chcę pokierować moim życiem. Nie byłam jednak w pełni uwolniona od szablonów i schematów w głowie, dlatego nie podejmowałam biznesowych decyzji, tylko szłam w kierunku, który wydawał mi się właściwy.

 

Miałam grunt pod nogami -poczucie bezpieczeństwa- i czułam wiatr we włosach, który pchał mnie w nieznane. Dzięki pracy z grupami wsparcia, sesjami medytacyjnymi i hipnozie, w końcu odkryłam mój największy skarb – intuicję. Posiadam głęboko rozwiniętą umiejętność odczuwania sercem, którą skutecznie blokowałam przez te wszystkie lata. Zupełnie naturalnym ruchem stało się połączenie wszystkich talentów i umiejętności w całość. Intuitive Color Healer oznacza, że dzięki empatii, intuicji i umiejętności pracy z kolorami, mogę pomóc odkryć blokady, które powstrzymują przed pójściem dalej oraz pomóc odkryć głos intuicji, który jest największą siłą każdego człowieka. Mogę również znaleźć indywidualną paletę kolorów, które pomagają w życiu.

Moją intencją jest pomóc Ci odkryć siłę intuicji.

Masz prawo w pełni doświadczać swojej energii.

Zakres moich działań obejmuje:


 pracę z polem energetycznym człowieka

 pracę z energią kolorów

 pracę z wewnętrznym głosem intuicji

 prowadzenie medytacji

 pracę ze snem