| Cześć!
15391
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15391,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Cześć!

A więc chcesz wiedzieć, kim jestem? Jest mi niezmiernie miło, że mogę podzielić się z Tobą moją historią.

Wiesz już, że nazywam się Magda i jestem stylistką osobistą. Być może nie wiesz jeszcze, że jestem tu po to, żeby pomóc Ci być najlepiej ubraną wersją samej siebie! A oto kilka faktów z mojego życia:

Sporą część dorosłego życia poświęciłam na ucieczki. Rozwiązania problemów szukałam w ciągłych przeprowadzkach, które miały dać mi upragnione szczęście. Zmieniałam kraje, pracowałam w różnych miejscach (w żadnej pracy nie byłam szczęśliwa i nie czułam się sobą), poznawałam nowych ludzi, a mimo wszystko czułam pustkę.

Nie dość, że uciekałam, to jeszcze nie wierzyłam w siebie. Żyłam w przekonaniu, że mój sukces jest możliwy tylko dzięki innym. Bardzo szybko poczułam w życiu potrzebę pomagania, ale mój brak wiary w siebie skutecznie powstrzymywał mnie przed działaniem.

Przyszedł taki dzień, w którym  zaczęłam zmieniać moje życie. Zdiagnozowano u mnie stany lękowe. To właśnie ta diagnoza sprawiła, że zaczęłam odzyskiwać moje życie (to był proces, oczywiście). Uwierzyłam w siebie i zaczęłam realizować marzenia.

Rzuciłam pracę, żeby poświęcić się moim pasjom. Po raz pierwszy w życiu postawiłam sobie jasny cel i postanowiłam uczyć się od najlepszych. Jestem certyfikowanym stylistą osobistym. Umiejętności zdobyłam między innymi w Szkole Stylu w Los Angeles.

Jako stylistka osobista podchodzę do mody bardziej emocjonalnie. Moim marzeniem jest, żeby kobiety wyrażały siebie, a to jest możliwe dzięki autentycznemu stylowi. Nie do końca zależy mi na pogoni za trendami.

Kolor to moja SuperMOC. Moja przygoda z kolorem zaczęła się wiele lat temu. Przyznaję, że początki były bardziej intuicyjne niż świadome. Wcześniej nie rozumiałam, że kolor jest nie tylko odbiciem światła, ale też konkretną emocją. Dzień, w którym odpakowałam mój zestaw do analizy kolorystycznej, zostanie w mojej pamięci na zawsze.

Stałam się głosem, którego nie było, kiedy ja potrzebowałam pomocy.

Mam plan! Na moim blogu znajdziesz dużo praktycznej wiedzy, która pomoże Ci ogarnąć szafę i styl. Pamiętaj, jestem tu dla Ciebie!

Chcę, żebyś była silna.

Chcę, żebyś była pewna siebie.

Chcę, żebyś była szczęśliwa.

Chcę, żebyś czuła się piękna.

Chcę, żebyś była najlepiej ubraną wersją samej siebie.