Pokoloruj mnie – analiza kolorystyczna

Kobieta leżąca na ulicy, otoczona kolorami.

Zawsze chodzę ubrana na czarno.

Jak podkreślić moje piękne oczy?

W jakich kolorach wyglądam dobrze?

Dlaczego znajomi często pytają, czy jestem chora?

Czasami myślę, że jestem niewidoczna dla świata…

Brzmi znajomo? Kolor jest wszędzie. Kolor ma znaczenie. Odpowiednio dobrany, potrafi wyciągnąć głębie Twojej urody, dodać energię Twojej twarzy. Niestety to działa też w drugą stronę. Źle dobrany kolor potrafi dodać lat, osłabić i wygasić Twoją urodę. Nadal uważasz, że kolor nie ma znaczenia?

Kolor wyraża emocje i buduje atmosferę. Ma swoje odcienie, które naturalnie łączą się ze sobą. Nikt z nas nie rodzi się ze swobodą i pewnością kolorów. Jest to umiejętność, którą nabywasz. Masz w sobie naturalny dar – intuicję, która podpowiada Ci właściwe kolory. Niestety często strach zagłusza głos intuicji. Ma to bezpośredni wpływ na Twoje wybory. Boisz się, bo uważasz, że nie wiesz na temat kolorów wystarczająco dużo.

Twoja uroda – kolor włosów, skóry, oczu, ust i brwi – tworzy unikalną paletę kolorystyczną, którą możesz rozświetlić i dodać blasku lub rozmyć i przytłoczyć. Zadaniem analizy kolorystycznej jest znalezienie tych kolorów, które pozytywnie wpływają na Twoją naturalną paletę.

Zdjęcie Tony Ross dla Unsplash

Oto, co kryje w sobie analiza kolorystyczna:

Twoje prawdziwe kolory – PDF z paletą kolorów, które podkreślają Twoją urodę.

Trudne kolory – PDF z kolorami, które są wyjątkowo trudne dla Twojej urody.

Zastrzyk pewność siebie – kiedy nosisz swoje kolory, to dodajesz sobie energii i pewności siebie.

Stereotypowy detox – obalisz wszystkie kolorowe stereotypy, które blokowały Twój potencjał.

Poradnik łączenia kolorów – dowiesz się, jak łączyć ze sobą kolory.

Być może uważasz, że jest Ci to do niczego niepotrzebne, bo doskonale radzisz sobie bez analizy kolorystycznej. Też tak myślałam! Moja garderoba zawsze była kolorowa. Dopiero analiza kolorystyczna uświadomiła mi, że unikałam kolorów, w których wyglądam przepięknie! Okazało się, że moje koło kolorów było mocno ograniczone, co wpływało na moje samopoczucie. Analiza kolorystyczna otwiera oczy i ściąga z Twoich barków odwieczny problem – który kolor wybrać? Jak wyglądać pięknie bez większego wysiłku?

kosmosmonauta machający do kamerzysty
magda w zielonej sukience

Analizę kolorystyczną wykonuję wirtualnie na podstawie 3 zdjęć Twojej twarzy. Zdjęcia muszą być zrobione w świetle dziennym i bez makijażu. Nie martw się, spokojnie możesz zrobić je telefonem. Wytyczne dotyczące zdjęć otrzymasz ode mnie w mailu.

Koszt analizy kolorystycznej to 300zł i zawiera analizę, a także sesję online, podczas której omówimy wyniki analizy. Otrzymasz także rekomendację ubrań, żebyś wiedziała, w jaki sposób korzystać z analizy kolorystycznej.

W przypadku większej ilości chętnych istnieje możliwość osobistej analizy kolorystycznej. Przyjadę z moim magicznym zestawem pod wskazany adres. Czas trwania pojedynczej sesji kolorystycznej to około 60min.

Ciekawa? Wyślij mi krótką wiadomość, a ja skontaktuję się z Tobą jak najszybciej. 🙂

Gotowa błyszczeć?