Przebudzenie – moje wyższe JA

 

Z każdej strony słyszę: „Dzieje się!”, „Coś wisi w powietrzu!”, „Magda, dziwnie się czuję”, „Magda, zachowuję się jak nie ja„. Tak! Doskonale zdaję sobie z tego sprawę i dzisiaj chcę wyjaśnić powód, dla którego świat staje na głowie (a przynajmniej tak się niektórym ludziom wydaje). Kochani, z energetycznego poziomu dzieje się naprawdę dużo. Sama doświadczam przepływów, połączeń i doznań w ciele, które wczesniej odczuwałam na dużo mniejszą sklę. Dodatkowa MOC, którą raczy nas energia kosmiczna ma wpływ na to, do czego przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu. Znajdź dla siebie komfortową pozycję i przeczytaj mnie do końca. Dowiesz się, jak możesz wykorzystać ten czas najlepiej, jak się tylko da. ✨

 

 

Doświadczamy obecnie zaproszenia do PRZEBUDZENIA. Przebudzenie jest niczym innym, jak doświadczaniem siebie. Jest to moment, w którym zdajesz sobie sprawę z tego, że jesteś kreatorem własnej rzeczywistości. Tylko od ciebie zależy, w jaki sposób będziesz przyjmować doświadczenia, które napływają z zewnątrz. Tylko od ciebie zależy, kim będziesz dla samego siebie. Przebudzenie to wejście w swoje serce i zrozumienie, że jesteś tu, żeby doświadczać siebie. Przebudzenie to podjęcie decyzji, w którym kierunku podążać – w kierunku samorealizacji, czy w kierunku samozagłady (mocne słowo, ale naprawdę niszczysz siebie, jeśli nie podążasz za sercem. Jest to proces powolny, który następuje stopniowo i manifestuje się zdrowotnie, a także w sytuacjach, które cię spotykają). 

 

⚡ Przebudzasz się w sobie, a nie w innych ⚡

 

 

Każdy zrozumiesz, że każdy człowiek posiada wolną wolę i może podjąć decyzję, kim jest i czego doświadcza w życiu, to jesteś na drodze do własnego przebudzenia. Dajesz sobie szansę odkryć, że pod warstwą lęku, strachu, agresji, żalu, pretensji, jest miejsce na bezwarunkową miłość, która pozwoli ci zakochać się w tym, co jest dla ciebie prawdziwe. Przebudzenie to odnalezienie swojej prawdy w życiu, która może w znacznym stopniu różnić się od tego, co zostało nam wgrane, wtłoczone, zaprogramowane przez te wszystkie lata wstecz. 

 

 

Kiedy się przebudzasz, to przestajesz personalnie traktować emocje, których doświadczasz. Zaczynają one być dla ciebie drogowskazami, które pokazują, gdzie w tobie znajdują się historie, które wymagają twojej uwagi, miłości i przytulenia. Przestajesz uciekać od siebie i stajesz się swoim jedynym wiarygodnym źródłem prawdy i informacji. Nagle przestajesz przyjmować lęki i schematy innych i kwestionujesz rzeczywistość, którą próbują kreować za ciebie inni (media, guru, politycy itp.). Przebudzając się, zaczynasz słuchać głosu intuicji, która daje ci prawdę o tobie i twoim świecie. On może drastycznie różnić się od tego, który oglądasz na co dzień. 

 

„Naucz się pytać: „Co w tej akurat chwili dzieje się we mnie?” Pytanie to popchnie cię we właściwym kierunku.”

Eckhart Tolle

 

Jeżeli twoje życie zaprowadziło cię do momentu, w którym zaczynasz zadawać sobie pytania, to znaczy, że przyszedł czas, na poznanie swojej prawdy. A kiedy już uda ci się spojrzeć inaczej na siebie i swoją kreację, to zaczynasz wzrastać. Poprawia się twoje zdrowie. Masz więcej czasu dla siebie. Odcinasz ze swojego życia ludzi, którzy nie życzą ci dobrze i przestajesz bać się tego, co do ciebie przychodzi. Strach jest naszym największym wrogiem. Kiedy się boimy, to przestajemy być bezpieczni. Uciekamy od miłości i wchodzimy w najniższe wibracje, które przyciągają do naszego życia jeszcze więcej wyzwań. 

 

 

Przebudzenie pomaga ci konwertować strach na energię miłości, szacunki i mądrości. Proces przebudzenia nie ma końca, bo twoja dusza zaprogramowana jest na wzrost. Z każdą decyzją, którą podejmujesz z własnej woli, tworzysz dla siebie historię, która czegoś cię nauczy i pokaże ci prawdę o sobie samym. Nie bójmy się żyć i doświadczać!

 

 

W jaki sposób? Zacznij kreować! Pisz wiersze, maluj, wymyślaj, gotuj, urządzaj. Poznaj, co kryje się w twojej duszy i jakie umiejętności, wiedzę, doświadczenia posiadasz w sobie, które pozwolą ci wejść w swoje wyższe JA. Bo wyższe JA to właśnie forma kreaci – jesteś, czujesz, doświadczasz, tworzysz. Nie dajesz się manipulować innym. Nie ulegasz naciskom. Nie wierzysz ślepo w to, co czytasz. Wszystko filtrujesz przez siebie i znajdujesz dla każdej rzeczy jej własne znaczenie. W każdej sytuacji stawiasz się dla siebie i nie przyjmujesz nic, co nie służy twojemu dobru. Przestajesz być ofiarą, a zaczynasz być stwórcą. 

 

 

Przebudzenie jest bezwarunkową miłością. Nie może mieć miejsca, kiedy nie ufasz sobie. Zaufanie jest kluczem do serca, a serce jest portalem do doświadczania miłości, która nie ma końca. Miłość jest za darmo i ma nieograniczony zasięg i możliwości. Moment, w kórym to zrozumiesz, na zawsze odmieni twoje życie. Nikt nie kocha mocniej i bardziej jak ty sam siebie. Przebudzenie daje ci dostęp do tej miłości w jej pełnym wymiarze i w harmonii z tym, co jest. 

 

 

Twoja dusza zbierała doświadcznenia, żeby zaprowadzić cię do miejsca, w którym uwolnisz siebie i zaczniesz rozwalać system, który nigdy nie był twój. I to właśnie ta energia stworzenia i wyższego Ja próbuje cię zmobilizować do tego, żeby ugościć się w sobie. Jest to idealny czas na zmiany! Idealny, bo następuje mocne przyspieszenie procesów poznawczych. Wszystko po to, żebyś mogła/mógł szybciej i lepiej zlokalizować chaos, manipulację i nieład, który zagościł w twoim życiu. Dlatego dzieje się tyle i tak intensywnie! Żebyś mogła/mógł zobaczyć swoją prawdę. 

 

 

Wyłącz telewizję. Nie sprawdzaj newsów i nagłówków z pierwszych stron gazet. Zrób sobie detox od social mediów (choćby na 1 dzień) i zobacz, jak się czujesz ze sobą. Jesteś zdrowym człowiekiem? Jesteś bezpiecznym? Masz co jeść i gdzie spać? Twoje serce bije rytmicznie i miarowo? Jeżeli tak, to masz wszystko, czego potrzebujesz, żeby zobaczyć obraz oczami swojej duszy. 

 

 

 

Ponieważ zostałam wezwana do tego, żeby pomóc nam przejść przez ten czas ze spokojem, ciszą i miłością w sercu, tworzę coś wyjątkowego! Przygotowuję 11 dniowy proces, który pozwoli nam wyłączyć się z gonitwy, wejść w siebie i uwolnić zakodowane lęki i historie. Połączę nas w jedną grupę, w której wspólnie doświadczymy przemiany. Będzie to proces przemiany na poziomie ciała i duszy. Dzięki wspólnym medytacjom, pozwolimy swoim sercom rozświetlić drogę do siebie. Więcej informacji na dniach! Obiecuję.

 

 

Wiem, że życie zaczyna pędzić innym biegiem. Ale to nie oznacza, że mamy sie tego bać! Nie. Mamy się temu poddać i stawić się dla siebie. I ja chcę nam w tym pomóc. Prosto z serca. 

 

Powered by love,
Magda

 

P.S. Dziękuję, że jesteś i poświęcasz mi swój cenny czas. Wysyłam ci ogrom miłości. Weź, ile potrzebujesz. 

Magda Netkowska
magda@magdanetkowska.com
No Comments

Post A Comment