Sesje

kobieta w samochodzie

Jestem Kobietą

Widzę Cię. I cieszę się, że jesteś.  Założę się, że wspaniale troszczysz się o rodzinę i przyjaciół. Jesteś wsparciem dla każdego, kto Cię o nie poprosi. Rozwiązujesz problemy, które często wydają się być nie do rozwiązania. A co z Twoimi potrzebami? Czy poświęcasz sobie wystarczająco dużo czasu? Czy pielęgnujesz swoją kobiecość? Czy Twój styl reprezentuje Twoją osobowość? 

Nie ma ważniejszej relacji niż ta, którą masz sama ze sobą. W końcu przyszedł czas na Ciebie! 

Pakiet Jestem Kobietą powstał z myślą o Tobie – potrzebujesz zrozumieć swoją kobiecość, poznać swoje potrzeby i znaleźć autentyczny styl, który pozwoli Ci wyglądać i czuć się pięknie. Zwyczajnie na to zasługujesz. 

Pokoloruj mnie

Unikasz tematu kolorów, bo nie czujesz się pewnie? A może nie wiesz, jak je łączyć? Uwierz mi, nie jesteś w tym sama! 2/3 kobiet (!!!) boryka się z podobnym problemem i wybiera kolor czarny jako najmniejsze zło. Prawda jest taka, że nie ma trudniejszego koloru niż czarny, a każdy inny kolor pozwoli Tobie przekazać energię, emocje, wpłynąć na to, jak jesteś postrzegana i otworzyć Cię na innych.

Oto mój pomysł…

Pakiet Pokoloruj mnie powstał z myślą o Tobie – chcesz dowiedzieć się więcej o sobie, a przy tym chcesz zrozumieć, o co chodzi z tymi kolorami!? Widzisz, kolor ma moc i może być Twoim najlepszym przyjacielem. Jeżeli jest odpowiednio dobrany, daje efekt wypoczętej, rozświetlonej skóry, podkreśla naturalne piękno i podkręca pewność siebie. Mało tego, każdy kolor ma inną psychologię, energię i symbolikę, która pomaga w komunikowaniu się ze światem. To jak, masz chwilkę?

Kobieta leżąca na ulicy, otoczona kolorami.