Sesje

Jestem Kobietą


Jestem kobietą i wiem, jak ciężko jest wychwycić moment, w którym przestajesz patrzeć na siebie z perspektywy nastolatki, a zaczynasz dostrzegać w sobie kobietę. Ten ważny moment, w którym zmieniają się Twoje potrzeby. Nowa Ty w starej wersji? To nie zadziała… Czas odkryć swoją kobiecość.

I tu wkraczam ja…

Pakiet Jestem Kobietą powstał z myślą o Tobie – potrzebujesz zrozumieć swoją kobiecość, poznać swoje potrzeby i znaleźć autentyczny styl, który pozwoli Ci wyglądać i czuć się pięknie. Jesteś kobietą i zwyczajnie na to zasługujesz. 

Pokoloruj mnie


Unikasz tematu kolorów, bo nie czujesz się pewnie i nie wiesz, jak je łączyć? Uwierz mi, nie jesteś w tym sama! 2/3 kobiet (!!!) boryka się z podobnym problemem. Ale wiesz co, chyba najwyższy czas to zmienić!? I ja Tobie w tym pomogę.

Oto mój pomysł…

Pakiet Pokoloruj mnie powstał z myślą o Tobie – chcesz dowiedzieć się więcej o sobie, a przy tym chcesz zrozumieć, o co chodzi z tymi kolorami!? Widzisz, kolor ma moc i może być Twoim najlepszym przyjacielem. Jeżeli jest odpowiednio dobrany, daje efekt wypoczętej, rozświetlonej skóry, podkreśla naturalne piękno i podkręca pewność siebie. Na temat kolorów mogę gadać godzinami… Masz chwilkę?