Cześć!

zdjęcie magdy czytającej vogue

Traktuję modę w sposób emocjonalny. Moim marzeniem jest, żeby kobiety wyrażały siebie w sposób świadomy. To jest możliwe dzięki autentycznemu stylowi, a nie pogoni za trendami. Kolor to moja SuperMOC. Kolory przekazują emocje, budują atmosferę i energię wokół Ciebie.

Nazywam się Magda i jestem stylistką osobistą.  Jestem przewodnikiem na drodze do autentycznego stylu i kolorów. Pomagam kobietom odnaleźć swoją kobiecość.


 Oto kilka faktów z mojego życia, które pozwolą Ci poznać mnie bliżej:

➡ Sporą część dorosłego życia poświęciłam na ucieczki. Rozwiązania problemów  szukałam w ciągłych przeprowadzkach, które miały dać mi upragnione szczęście. Zmieniałam kraje, pracowałam w różnych miejscach, poznawałam nowych ludzi, a mimo wszystko czułam pustkę.

➡ Do 31 roku życia nie wierzyłam w siebie, w ogóle. Żyłam w przekonaniu, że mój sukces jest możliwy tylko dzięki innym. Bardzo szybko poczułam w życiu potrzebę pomagania, ale mój brak wiary w siebie skutecznie powstrzymywał mnie przed działaniem.

➡ Kiedy zdiagnozowano u mnie stany lękowe, to zrozumiałam, że muszę zmienić moje życie. Podjęłam terapię i poświęciłam cały wolny czas na pracę nad sobą. Z czasem zaczęłam stawać się coraz silniejsza i pewniejsza siebie. Z czasem zrozumiałam, że wszystko w życiu zależy tylko i wyłącznie ode mnie.

➡ Postanowiłam, że moja historia pomoże innym kobietom. Zaczęłam prowadzić dziennik, w którym zapisywałam wszystkie wzloty i upadki. Zaczęłam zastanawiać się nad tym, co dokładnie pomogło mi nabrać pewności siebie i odnaleźć w sobie kobietę. Tak powstała koncepcja połączenia mojej pasji i wiedzy o kolorach z emocjami i modą. Posiadam certyfikat stylistki osobistej i jestem ekspertem koloru. Umiejętności zdobyłam między innymi w Szkole Stylu w Los Angeles.

Stałam się głosem, którego nie było, kiedy ja szukałam pomocy.